Květen 2010

Kontrola affs

27. května 2010 v 11:05 | Barůnka..:) |  Affilates♥♥
http://just-celebs.blog.cz/
Prostě už to tak nejde..Ale chyba je tentokrát na mojí straně...Nemám vůbec čas na obíhání i na blog..Ale snažím se..Takže naberu asi prvních 10 affs které se zapíšou..Tohle nebudu nikomu oznamovat..Proč?Proto,že by se zapsali třeba ti co na můj blog chodí jednou měsíčně..Prostě ti co chodí na můj blog tak často,že si toho všimnou..Snad to chápete..Do komentů napište:

♥Přezdívka
♥Blog
♥Chceš být mým affs i do budoucna?
♥Co se ti na mém blogu líbí?

Getting coffee in Toronto

27. května 2010 v 10:59 | Barůnka..:) |  Miley Candids 2010
http://just-celebs.blog.cz/
Ashley byla zachycena paparazi (26. května) včera odpoledne s úsměven na rtu.:)
Ashley bez Starbucks nežije:D musela si jít i v Torontu koupi kafčo se svojí maminkou Lisou:)

Ashley Tweeted:
Dnes nahrávání, pak zpět do LA na focení  .... Šílenství!


Out and about in Toronto

27. května 2010 v 10:55 | Barůnka<3 |  Ashley Candids 2010
http://just-celebs.blog.cz/
Ashley byla zachycena paparazzi předevčírem(26.května) se svou fenkou Maui♥


In Toronto

27. května 2010 v 10:51 | Barůnka<3 |  Ashley Candids 2010
http://just-celebs.blog.cz/
Ashley byla spatřena dnes ráno (24. května) na letišti v kanadském Torontu se svou fenkou Maui v tašce Louis Vuitton. Později v tento den,byla viděna jak bere fenku Maui ven na procházku.. Po příjezdu na hotel. :)


Na procházce s Maui :)

May 23 - Leaving Planet Beauty store in Studio City

25. května 2010 v 16:12 | Barůnka..:) |  Ashley Candids 2010
Ashley byla spatřena včera (23. května) v růžovém tričku, když byla viděna jak odchází z Planet Beauty Store ve Studiu City.Vyzvedla si tam pár kosmetických produktů, včetně žehličky na vlasy. Vypadá naprosto skvěle♥ Je nádherná,Enjoy the pics:P

děkuji blogu nabitého novinkami tisdale-x-ashley!!

David Mushegain

25. května 2010 v 16:12 | Barůnka..:) |  Ashley Photoshoots 2010
Takže sem se dívala na různé blogy jako je:. Ashleymtisdale.blog.cz a další a už dávají nové fotky do photoshootu..=) Takže zde je máme;) Jenom upozornuji že ty fotky nejsou kompletní měla by se ještě jedna objevit s Maui=)♥
free image host free image host

děkuji blogu tisdale-x-ashley

May 20 - The CW Network Upfront - Show

25. května 2010 v 16:10 | Barůnka..:) |  Ashley Events 2010
Wow! Objevily se skvělé fotografie ve velmi dobré kvalitě jak Ashley s Aly prezentovali seriál Hellcats!=) Na akci The CW Network Upfront 20.května=o*


děkuji tisdale-x-ashley

May 20 - The CW Network Upfront - Backstage

25. května 2010 v 16:09 | Barůnka..:) |  Ashley Events 2010
Nové fotografie ještě z (20.května) z akce The CW Network Upfront..=) Jsou to fotky ze zákulisí Ashley je tam s Aly,Katy Perry a další nějakou dívkou..=D Moc to holkám slušelo♥

děkuji tisdale-x-ashley

Ashley's house - 2

25. května 2010 v 16:09 | Barůnka..:)

Ona je opravdu domácí typ s nějakými těmi hříšnými potěšeními, takové jako Coffee bean´s Vanilla ice michané drinky a WE-TV reality show Little Miss Perfect. Nedělní noci jsou vyhrazené na rodinné večeře (Její rodiče bydlí o 4 bloky dál)
Fakt je,že její táta stavební podnikatel,Michael Tisdale, který postavil její dům. "Já jsem rozhodně dostala tátovy ´konstrukční´geny" řekla."Když jsem byla mladší,měla jsem vlastní stavitelský opasek.Mohla jsem stavět cokoli z ikei!Taky,kdykoli jsem cestovala,dostala jsem se dovnitř architekutských staveb"

S tátou šlo všechno hladce-to je,dokud se nestřetli s vytvářením šatníku,který pokrývá 2 z jejích 4 ložnic."Chtěla jsem barvu nahoru na ramínka a chtěla jsem aby to bylo čisté.Trvala jsem na mramoru.Můj táta ale řekl ´To bude chladné.Budeš chtít koberec.´Oba jsme tvrdohlaví.Vyhrál on,ale stále je to krásné!"
Její klidné sousedství uzavírá Hollywood,ale je dost daleko a má soukromí.Ashley má sousedy jako Jennie Garth a Peter Facinelli,Brooke Burns,Hilary Duff a George Lopez."Ve chvíli kdy jsem to místo kupovala,někdo jiný se ho snažil odkoupit ode mě"řekla Ashley.
Potenciál kupujících by měl rozhodně hledat jinde,protože Ashley se tam usadila!Když nepracuje na jejích novým projektech-včetně předělávky Teen Witch-můžete najít Ashley v kuchyni,jak vaří se svým přítelem,řežisérem videoklipů Scottem Speerem."Jsem opravdu dobrá v přípravě snídaně"řekla.

Děkuji tisdale-x-ashley!

Ashley's house - 1

25. května 2010 v 16:08 | Barůnka..:)

Pro Ashley Tisdale bylo stavění domů něco jako Deklarace Nezávislosti.Začala s širokými tahy - barvy měly být uklidňující,místnosti velké s velkým množstvím světla,ale nejdůležitější bylo,aby detaily v jejím domě Toluca Lake odhalovaly její sladký optimistický pohled na svět!

Ze dřeva vyřezané slovo "sen" se nachází na vršku kuchyňského pultu.Pár kroků dál je bublající Buddha fontánka a ještě vedle se nacházejí mušle nasbírané na černopísečné pláži z Nového Zélandu a také jemný kámen s vyřezaným slovem "believe" (Ashley má stejné slovo vytetované na levé straně zad)V jídelně je zeď s lotusovým vzorem a ta má poskytovat štěstí.Když půjdeme nahoru po schodech narazíme na Ashleyno oblíbené místo v domě a tím je botník.

Kolekce suvenýrů z jejích mnoha cest nám ukazuje kam se 24 letá star po světě podívala.Jako 8-letá se po světě podívala s Broadwayskou hrou Bídníci.Když jezdila po světe s Disney filmem High School Musical (jako Sharpay Evans) nebo když dělala tour s jejím druhým sólovým albem Guilty Pleasure je vždy v pohybu.

Když se Tisdale vrací domů do Californie nemůže se dočkat svého pohodlí.("Měla jsem 8 krabic sladkostí když jsem se stěhovala").Vysvětlila také proč má ráda pohodlí "Jsem ve znamení raka.Raci jsou "homebodies" či-li mají rádi útulno a také pohodlí"Dům esteticky odráží styl Santa Barbary s plážovými prvky a Španělskými motivy (Ashley miluje španělskou architekturu)."Barvy v domě jsou neutrální a pastelové.

Děkuji tisdale-x-ashley.blog.cz...

Instyle magazine (JUNE)2010-ČLÁNEK

25. května 2010 v 16:07 | Barůnka..:)
1 scan - Herečka a pop star Ashley Tisdale miluje španělskou architekturu a tropickoé zahrady inspirované klidným vzhledem pro její první dům!
2 scan - Křišťálový kámen leží na Louis Vuitton coffe stolku,kde skleněná tabule přesahuje LV truhlu.Bazénový dvorek a zahrada je vymodelovaná volně podle Las Ventanas v Cabo San Lucas,Ashleyn oblíbený hotel..
3 scan - Zařídila jsem si moji kancelář v místnosti kde mám boty.Dokonce jsem cvičila s mým choreografem,protože tu mám velké zrcadlo.Stěhovali jsme židle z cesty a já tancovala.
4 scan - Ona organizuje svůj šatník po kusech(kalhoty,topy,atd.) a skupiny džínoviny na vyprání a podle zbarvení."Mám hodně oblečení,ale stále mám dny,kdy se cítím tak,že nic nevypadá dobře!"
Další pokojje věnovaný jejím více než 250 párů vesele zbarevných bot,žabek a botiček(od Louboutin až po Dolce Vitas) "Bavíme se tu i s přáteli - je tam hodně míst k sezení"
Šperky a doplňky jsou uložené většinou pod sklem v centrálním "ostrůvku" v šatní místnosti.Pokuď něco nevidím,tak ani nevím,že to mám" vysvětluje..V mém posledním místě bych nemohla nikdy nic najít..
5 scan - Tisdale řekla,že si užívá vaření v její žluto-bílé-mramorově stavěné kuchyni,ale typicky,když dojdou přátelé sem "my si vyrazíme,sledujeme filmy a nebo jdeme jít někam ven"
6 scan - V ložnici šedé saténové čelo postele a prosklený noční stolek opatřuje Hollywoodský idealní pocit.Moderní barva: plochá obrazovka televize vyjede pomocí konzole z podstavce z postele.
TOTO NENÍ PARTY DŮM!MÁM RÁDA KLIDNÝ POCIT,MÍT LIDI VÍCE NEŽ V KLIDNÉM,MRAZIVÉM PROSTŘEDÍ!
"Když lidé,kteří mě znají přijdou do domu,vždycky řeknou: to jsi ty! " (S jejím pejskem maltipoo Mauin) "To je to co jsem chtěla!"

děkuji tisdale-x-ashley...

May 21 - Heading home with Mikayla Dawn and grandma

25. května 2010 v 16:06 | Barůnka..:) |  Ashley Candids 2010
Ashley byla viděna včera (21.května), když nese roztomilou neteř Mikaylu Dawn, jak odchází z domu na krátkou procházku. Ashley byla doprovázena svoují babičkou=) (Prababičkou Mikayly)
Omlouvám se ale jedna fotka je nefunkční takže jsou tady jen 4;)


děkuji tisdale-x-ashley.blog.cz...


Ashley to star in "The Last First Time"?

25. května 2010 v 16:05 | Barůnka..:)
Ashley se podle nejnovějších zvěstí má objevit v připravovaném filmu s názvem The Last First Time(Poslední poprvé).Začít se má natáčet na podzim a Ashley v něm má prý hrát také.Žánrem je překvapivě romantická komedie a hlavní roli v ní ztvární jakýsi kluk,který je nováčkem na vysoké škole a je stále ještě panic.Když se dozví,že má během 48hodin na Zemi dopadnout obrovský meteorit,rozhodne se,že konečně vyzná lásku své tajné lásce,kterou miluje už od šesté třídy a tou má být právě Ashley.

Děkuji tisdale-x-ashley.blog.cz

InStyle Magazine - June 2010

25. května 2010 v 16:04 | Barůnka..:)
Ashley Tisdale se objeví příští měsíc v magazínu InStyle (ČERVEN) v časopise Ash by otevřela dveře svého domu, kde vybrali nejlepší částí a její oblíbené místa, její šatník. Můžeme také vidět nové fotky od fotografa Davida Mushegaina..Pro tuto chvíli jsou fotky v MQ..=) Ale jsou opravdu nádherné♥ Scany se podle mě fotily dříve protože vidíme barvu vlasů=P
+ dva photoshooty:)
free image host free image host

děkuji tisdale-x-ashley

May 21 - Heads into a voiceover studio in LA

25. května 2010 v 16:03 | Barůnka..:) |  Ashley Candids 2010
Ashley včera (21.května) byla viděna jak míří do nějakého studia v Los Angeles..Měla moc pěkný outfit,obzvlášt se mi líbí ty její plážové gatě:) Při sobě měla i fenku Maui♥

děkuji tisdale-x-ashley


The CW Network Upfront After Party

22. května 2010 v 9:47 | Barůnka..:) |  Ashley Events 2010
http://just-celebs.blog.cz/
Ashley byla po akci také na after party která se konala 20.května:) prezentovaly tam s Aly Michalkou Hellcats:)♥ Ashley i Aly měli krásné šaty:)♥<3♥


Update: Ashley byla také viděna v noci jak šla s mamiknou Lisou přespat do hotelu..:)

Update: Ashley bylůa viděna jak pózuje pro fotografy venku u Abe a Arthur restauraci v New Yorku:))*

Shopping at Chanel in New York City

22. května 2010 v 9:41 | Barůnka..:) |  Ashley Candids 2010
http://just-celebs.blog.cz/
Ashley byla ráno spatřena , jak mířila z hotelu Chanel s taškami plných věcí:)*
Byla tam s maminkou Lisou a manažerem:)♥


Gallery uplate

21. května 2010 v 17:24 | Barůnka..:)
http://just-celebs.blog.cz/
Troška aktualizace neuškodí:)*

The 2010 CW Network Upfront Green Carpet

The 2010 CW Network Upfront Fan/Magazine Pictures

May 20 - Arriving to The 2010 CW Network Upfront with Aly

May 20 - Arriving at her hotel in New York City

May 20 - Leaving her hotel in New York City


Hellcats,Hellcats and more HELLCATS!

21. května 2010 v 17:22 | Barůnka..:)
http://just-celebs.blog.cz/
Tady můžete vidět promo fotky s hallcatů:)*moc krásnéé


Stills


Promo fotky