Parade Magazine

20. března 2010 v 11:08 | Mashley:)♥ |  Miley interviews
just-celebs
V tomto časopise PARADE, Miley Cyrus hovoří s Kevinem Sessums o rozloučení s ní alter ego Hannah Montana a její novou láskou Liam Hemsworth. V webu exkluzivně níže, teen královna připouští, proč je oproštění od země hudební scény, pravý důvod, proč ji opustil Twitter a další.

Má svou vysokou energetickou někdy mylně považovány za ADD nebo ADHD?
"Když jsem byla na střední škole mi bylo řečeno, že bych mohla mít jeden z těch, a kdybych byla na střední škole teď byla bych s největší pravděpodobností říct, já mám jeden nebo oba z těchto a dal mi nějaké šílené léky."

Proč ona je oproštění od země scény.
"To mě děsí, to je důvod, proč. Je toho názoru, vymyslela tak na mnoha úrovních. Pokud máš na sobě kovbojský klobouk a kovbojské boty, zpívat a kňučení o své přítelkyně, nebo přítele a to vám zanechal,nebude to prodávat. Myslím, že to je důvod, proč můj táta konečně dostal z toho,musíte nosit ty kovbojské boty a budete sladká jako facka. Jsem z toho nervózní, politika je všechno. "

Co si myslí o hudbě,váš nejnovější pocit k Lady Gaga.
"Já ji miluju. Je opravdu chytrá. Chytila jsem ji na Oprah a ona byla opravdu chlad. Kdysi jsem se jako, jo, myslím, že je talentovaná, a opravdu krásně zpívá. Ale já jsem se chtěla převést. Ona musí být tak inteligentní, aby přišla se všemi svými gagy a věci si přichází s. Ona dostane. Ona ví přesně, co dělá. Je to jako Dolly Parton. Dolly, která se hraje I'ma-cute-blonde-hloupý, ale věřte mi, že není hloupý. Seděla na ba-jillion dolarů. "
 


Omlouvám se někdy text moc nedává smysl :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama